Presentation image
Nasze Jeżyce
Poznań

Deweloper
godny zaufania

Wszystko zaczyna się od Ciebie: tego, jak żyjesz, jak lubisz pracować, w jaki sposób załatwiasz codzienne sprawy, czy jak odpoczywasz. Wychodząc z tego założenia tworzymy miejsca, które dają poczucie niezależności, wygody i bezpieczeństwa.

Chcemy, by wszyscy czuli się tu swobodnie i dobrze, niezależnie od tego, czy mieszkają w danym miejscu, czy tylko przechodzą.

Echo Investment

Jesteśmy największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, andlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażujemy się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają.

Już od 1996 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2015 roku naszym głównym akcjonariuszem jest konsorcjum renomowanych światowych funduszy PIMCO, Oaktree i Griffin Real Estate.

Presentation image
Esencja Apartamenty
Poznań

25 lat na rynku

23 lata na GPW

160 oddanych
inwestycji

150 tys.
zadowolonych
klientów

7500 oddanych
mieszkań

1,7 mln m2
wybudowanej
powierzchni

Nasze realizacje

Naszym flagowym przedsięwzięciem są Browary Warszawskie powstające w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Prowadzimy i przygotowujemy kolejne miastotwórcze projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu. Każdy z nich to mądrze i odpowiedzialnie zaprojektowany fragment miasta.

dowiedz się więcej